Długie pieszczoty

Oprócz długich pocałunków dużo osób lubi długie pieszczoty, podczas których dochodzi do wielu pocałunków. Czas trwania takich „sesji” może być bardzo zróżnicowany. Niektórzy ludzie szybko zaczynają odczuwać znudzenie, być może dlatego, że nie znają wielu rodzajów pocałunków. Zawarta w tej książce wiedza pozwoli przedłużyć pieszczoty tak, by wypełniły wam całe popołudnie, cały wieczór, nawet całą randkę. Ach, cóż to może być za przyjemność! Cóż za nieskończona, przeszywająca rozkosz! KOBIETY:
„Według mnie, ludzie tracą czas, jeśli nie całują się przynajmniej przez dwadzieścia minut”. „Czasami całujemy się (tylko całujemy) przez godzinę albo dwie i robimy to w dalszym ciągu kochając się. Innym razem całujemy się przez całą noc i odbywamy stosunek dopiero rano”. „Dziesięć albo piętnaście minut — kiedy jesteśmy ubrani. Kiedy jesteśmy nadzy, trwa to krócej. Uwielbiam długie pocałunki w miejscach, w których nie można robić nic innego”. „Nasze pocałunki nie trwają zwykle zbyt długo — na ogół kończą się już po dwóch minutach — i nie zawsze prowadzą do stosunku. Często całujemy się ubrani, ale oboje zdecydowanie bardziej lubimy robić to nago”. „Zanim się pokochamy, całujemy się na ogół z mężem przez dwie do pięciu minut”. „Nie mam pojęcia, ile czasu to trwa, ale wiem, że uwielbiam pieścić się całymi godzinami”. „Lubię się całować przez trzydzieści minut, czasem przez całą godzinę”.
„Brałam udział w istnych maratonach całowania — trwały czasem i cztery godziny — nie był to jeden ciągły pocałunek, ale bardzo intensywne pieszczoty. Lubię, kiedy trwa to tak długo i wcale się nie nudzę”. „Czasami całujemy się godzinami”. „Wszystko zależy od okoliczności. Jeśli uprawiasz miłość, możesz całować się bez przerwy przez kilka godzin”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *