Śmiech podczas pocałunku

Nie obrażajcie się, jeśli wasz partner śmieje się lub chichocze podczas pocałunku. Seksualna intymność pobudza wiele osób do śmiechu. Osiemdziesiąt procent mężczyzn i dziewięćdziesiąt sześć procent kobiet przyznało, że zdarzyło im się czasami zachichotać z powodu odczuwanej przyjemności. A dwa procent respondentów nawet płakało, kiedy pocałunek był tak słodki, że wydawało im się, że go nie zniosą. Jeśli więc wasz partner się śmieje podczas pocałunku, oznacza to, że całujecie go dobrze. Co robić z rękoma?
Kochankowie stykają się na ogół najpierw ustami; ręce mogą w ogóle nie brać udziału w pierwszych pieszczotach. Mężczyźni często lubią, kiedy kobiety biorą ich twarz w obie dłonie. To bardzo czuły i delikatny gest. Wiele kobiet lubi, kiedy mężczyzna sunie palcami albo ręką w górę i w dół po ich krzyżu. A oto kilka innych propozycji: KOBIETY: „Delikatnie pieszczę go w kark albo policzki. Wsuwam także palce w jego włosy”. „Bawię się jego włosami, masuję muskuły, zadzieram mu do góry koszulę, żeby dotknąć jego nagich pleców”.
„Moje ręce są w ciągłym ruchu — dotykają jego włosów i pleców. Czasami klaszczemy w obie albo jedną dłoń. Dotykam palcami jego twarzy (oczu, policzka, czoła, warg). Otulam dłońmi jego uszy. Kładę mu także ręce na biodrach”. „Całując się z mężem, dotykam jego włosów, uszu, ramion, pleców, pośladków, i tak dalej”. „Gładzę drugą osobę po głowie, ramionach i po całym ciele”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *