Inne rodzaje pocałunków drażniących

„Kiedy wasz partner śpi, pochylcie się nad nim i delikatnie potrzyjcie wargami albo palcami jego usta. To strasznie łaskocze”.
„Kiedy rozmawia przez telefon ze swoją matką albo z kimś z pracy, lubię całować swojego chłopaka i patrzeć, jak się wierci”.
„Liżę bardzo szybko jego usta językiem. Dotykam górnej i dolnej wargi, jednego i drugiego kącika ust, szturchając je szybko czubkiem języka. Jeśli zacznę go całować w swędzące miejsca, zaczyna się jednocześnie bronić i śmiać… i bardzo go to podnieca. Doprowadza go to do szaleństwa. Całuję w ten sposób po brzuchu, piersi, pod pachami i po wewnętrznej stronie ud”. „Drażnię się z nim, dotykając go bardzo lekko wargami, zwłaszcza jeśli wiem, że chce się całować”. „Drażniłam się z nim kiedyś całując, bo nie miał ochoty na miłość. Kiedy indziej całuję go namiętnie tuż przed wyjściem do pracy, żeby myślał o mnie przez cały dzień”. „Całując zawsze się drażnię. Lubię lizać jego usta albo po prostu sunąć językiem po jego wargach, nosie i całej twarzy”. „Lubię się z nim drażnić, zaczynając od pocałunku w czoło i schodząc stopniowo w dół. Staram się całować lekko i delikatnie, trochę łaskocząc. To doprowadza go do szaleństwa!”
„Czasami mój mąż wyciąga ramiona i biegnie w moją stronę, udając, że chce mnie objąć, ale potem mija mnie i biegnie dalej”.
MĘŻCZYŹNI: „Całuję ją, kiedy wiem, że nie ma czasu na długi pocałunek, na przykład kiedy wychodzi do pracy”. „Całując się z nią, zawsze się drażnię!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *