Rady dotyczące całowania w ucho

Całujcie ucho tak, jakby to były usta. Cmok, cmok, cmmmmmmmmmmok! Całujcie płatek ucha tak, jakby to była dolna warga; ssijcie go i skubcie, co jakiś czas ściskając ustami i zębami. Delikatnie wsadźcie język do środka ucha. Wódźcie nim po krawędziach i zagłębieniach, lekko je muskając. Obejmijcie ustami całe ucho, udając, że próbujecie je połknąć. Wydawajcie ciche odgłosy, takie jak mmmmmmmmmm i uuuuuuch! Namiętne ochy i achy również mogą podniecić waszego partnera (partnerkę). Wydychajcie delikatnie powietrze, kierując je w stronę ucha partnera (partnerki). Odgłos waszego oddechu będzie bardzo ekscytujący. Łaskoczący dotyk warg i ciepły oddech wywołują jedyną w swoim rodzaju rozkosz. Szepczcie swojemu partnerowi (partnerce) do ucha różne rzeczy. Odpowiednie będą zdania w rodzaju: kocham cię, jesteś taka słodka, i och, kochanie. Naprawdę przyjemne w tej sytuacji mogą być słowa: uwielbiam twoje uszy. Dziesięć procent mężfKJK!1 i osiemdziesiąt pięć procent kobiet lubi być całowanym w us%yl
MĘŻCZYŹNI: „Lubię, jak partnerka ciągnie zębami płatki moich uszu”. „Kiedy całuje mnie w uszy, czasami się śmieję, ale ten śmiech wynika z tego, że odczuwam wielką przyjemność”. KOBIETY: „Lubię być czasami całowana w uszy; to zależy od tego, kto to robi”.
„To doprowadza mnie do szaleństwa”. „Na pocałunek w uęho musi przyjść odpowiedni czas. Lubię być przedtem długo całowana w usta”. „Kiedy partner całuje mnie po uchu i w środku ucha, lubię towarzyszące temu mlaskanie i szmer oddechu”. „Wszędzie tylko nie w uszy. Nienawidzę tego”. „Tak, ale tylko w toku wstępnej gry miłosnej. Nienawidzę tego w miejscu publicznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *