Jak wygląda pocałunek zapachowy?

Jeśli wasz kochanek (kochanka) skropił (skropiła) się perfumami, wdychajcie głęboko ich zapach przed, podczas i po pocałunku.
Obejmijcie waszego partnera (partnerkę) i wdychajcie naturalną woń jego (jej) włosów, potu i skóry. Obsypcie pocałunkami całe jego (jej) ciało, zatrzymując się po drodze przy każdym interesującym zapachu. Nie bójcie się silnych woni, ale jeśli natraficie na taką, która się wam nie podoba, po prostu omińcie ją. Kiedy napotkacie przyjemny zapach, powiedzcie o tym waszemu kochankowi (kochance). I całujcie go (ją) dalej. C%y lubisz całować osobę, która skropiła się perfumami? MĘŻCZYŹNI: „Tak, kiedy perfumy są delikatne, nie odurzające”. „Tak, to tworzy prawdziwie nowy wymiar. Jeśli perfumy są mocne, odrzuca mnie. Jeśli użyto ich niewiele i tylko w niektórych miejscach, ich woń splata się z naturalnym zapachem danej osoby i to mi się na ogół podoba”. „Uwielbiam jej zapach! Czasami niczym pies obwąchuję i obsypuję pocałunkami całe jej ciało. Podnieca mnie, kiedy tylko trafię na jakieś odmienne zapachy, naturalne albo sztuczne. Szczególnie lubię woń jej pach. Czasami, kiedy wyjeżdża na dłużej, pożycza mi jedną ze swoich podkoszulek, żebym mógł sycić się jej zapachem. Nie znoszę, kiedy używa dezodorantu. Zabija całą jej seksowną woń”. „Jej perfumy przyprawiają mnie o zawrót głowy. Dyskretne i lekkie, są po prostu wspaniałe”. KOBIETY: „Uwielbiam naturalny zapach ciała mojego męża”.
„Perfumy mogą zwiększyć intensywność i zmienić rodzaj składanego przeze mnie pocałunku. To podniecające wodzić ustami po całym ciele i zatrzymywać się przy jakimś zapachu. Odnosi się to także do naturalnej woni ciała. Mam bardzo wrażliwe powonienie”.
„Lubię całować kogoś, kto skropił się wodą kolońską”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *